Jag Shoppar Åt Lamix

Publicerades den 3 dec 2020
Betalt samarbete med Levis-
Look 1:
Levi’s xx Taper Cargo www.levi.com/SE/sv_SE/shop-all/levis-xx-taper-cargo/p/394400011
The Original Tee: www.levi.com/SE/sv_SE/shop-all/the-original-tee/p/566050000
Printed Bucket Hat: www.levi.com/SE/sv_SE/shop-all/printed-bucket-hat/p/380250033
Relaxed Graphic Zip Up Hoodie: www.levi.com/SE/sv_SE/shop-all/relaxed-graphic-zip-up-hoodie/p/387170000
501 ’93 straight jeans: www.levi.com/SE/sv_SE/promo/levis-501-93-straight-jeans/p/798300106
Loose Filmore Parka: www.levi.com/SE/sv_SE/shop-all/loose-filmore-parka/p/294300000
Look 2:
Loose Filmore Vest: www.levi.com/SE/sv_SE/shop-all/loose-filmore-vest/p/294330000
Authentic Serif Logo Polo, Liknande: www.levi.com/SE/sv_SE/shop-all/authentic-serif-logo-polo/p/856310013
Levi’s 501 ’93 straight jeans: www.levi.com/SE/sv_SE/promo/levis-501-93-straight-jeans/p/798300121
Barstow Western Standard Shirt: www.levi.com/SE/sv_SE/klader/herr/barstow-western-standard-shirt/p/857440002
Relaxed Fit Novelty Hoodie: www.levi.com/SE/en/shop-all/relaxed-fit-novelty-hoodie/p/358720001
Horse Patch Beanie: www.levi.com/SE/en/accessories/men/two-horse-patch-beanie/p/380220211
Pinecrest Sneakers: www.levi.com/SE/sv_SE/shop-all/pinecrest-sneakers/p/381070183
Mitt klädmärke- ordebunden.se/
Lamix Instagram: officiallamix?igshid=1m1hvp29podxl
Lamix hemsida: worldoflamix.com
Lämna en like och prenumerera på kanalen så att ni inte missar något.
Glöm inte att följa mig på Instagram eliott
Kontakt: mgmt@malhotra.se
(Det kan förekomma produktplacering i mina videos från Cleandrinks)

Kommentarer

  • Sheeegs

  • Stilen på topp! 👊🏽

  • vad heter dina jeans som du hade på dig :D

    • Stav

    • Om du menar Eliot så heter dom slite loss

  • HAHAHAHAHAHAHAH lamix sluta ljug jao man märker han diggar ej kläderna

  • Den svarta jackan den har ingen länk

  • Helt ärligt bror dedär är inte din grej snälla styla ingen mer

  • Wtf jackan och västen 🤮🤮

  • Jag kommer från insta liven

  • helt creasade Air force man ska inte knyta dom !

  • första outfiten va fet såg ut som en tb på 90-00 i Usa

  • Bror du får styla mig någon gång ❤️

  • Bror på andra outfiten du gjorde han till Franklin från GTA

  • jag tycker ni för taskiga, det är ju inte dåligt för lamix han får ju bara bonus kläder ändå om han inte älskar de

  • fyfan va fula kläder

  • levis har riktigt fula kläder. gör aldrig mer collabs med skiten

    • Bror Levis 501 straight leg e fusk

    • sant aldrig sätt fulare kläder

  • svinnajs

  • Man ser hur mycket han bara vill jep där ifrån

  • 4:33 - HAHAHAHAHA LAMX DU E SJUUUK

  • När han säger "jag är sponsrad" betyder det "Bror, jag ljuger, lite inte på mig, jag ska bara hassla de och gitta"

  • Vart var intervjun? du ställde inte en enda fråga, besviken :((((((((

  • Fulaste cargo byxorna

  • Vad är det för still bre

  • Fan vilka keffa outfits han har valt ut

  • Tjock fula kläder

  • Fan va dålig saker du hade köpt åt han, han kommer aldrig använda dom tro mig

  • Klart det inte är nån fet logga på ett par jeans

  • Lamix: jag ska inte ljuga de är 6/10 Eliott: de nice att du gillar det Haha

  • kan du skriva länk till dina levis jeans som du snacka om i början

  • Vad har du för tröja på dig?

  • Du är jätte bra på att stila andra du är grym 😊😊

  • Bra video kung är du är aktiv på kanalen så jag är såklart inne och kolla kung är du det ska du veta keep it up❤️

  • Shoppa åt mig då🥰🥺

  • Älskar dina styling videos👍

  • jävla kung!!!

  • sluta köpa skaker åt folk vi vill se blinddate elliot

  • Tjoo

  • Dunder,fucking kungar

  • Jag älskar dig och dina videos

  • First

    • No ont cares

  • K